У Миколаїві відбувся тренінг з підвищення кваліфікації бджолярів «Професійне бджільництво».

28-29 листопада 2019 року в Миколаєві відбувся дводенний тренінг з підвищення кваліфікації бджолярів «Професійне бджільництво». Тренінг був організовано Регіональною торгово-промисловою палатою Миколаївської області за підтримки Проекту «Інтенсифікація торгівлі і модернізація сектору бджільництва, а також пов’язаних з ним секторів економіки у Басейні Чорного моря». Відкрив тренінг- президент РТПП Миколаївської області – Ігор Катвалюк, який привітав учасників тренінгу та розповів про основні напрямки Проекту, за підтримки якого було організовано цю подію. В тренінгу прийняли участь більш ніж 50 учасників – члени Обласної Асоціації бджолярів, приватних підприємців, представники наукових кіл Миколаївщини.

Захід був присвячений обговоренню важливих питань та проблем, з якими стикаються бджолярі у своїй повсякденній роботі. До організації та проведення тренінгу були залучені провідні фахівці Гадяцького аграрного училища, які надали учасникам корисну інформацію з а такими темами:

  • Медоносні ресурси та їх раціональне використання
  • Діагностика, профілактика та лікування хворіб бджіл
  • Матковивідна справа. Виробництво маточного молока

Усі учасники тренінгу із зацікавленістю прослухали доповіді викладачів та прийняли активну участь в обговоренні проблемних питань, висловили свої думки щодо вирішення складних питань, запропонували свої рішення до деяких проблем, які виникають в процесі виробництва меду.
По закінченню тренінгу всі учасники отримали сертифікати про проходження підвищення кваліфікації бджоляра.